סניפיםטלפון
איך בוחרים נעל נכונה לפעילות גופנית?

איך בוחרים נעל נכונה לפעילות גופנית?

אם תיכנסו לחנויות ציוד ספורט, תמצאו כי מגוון הנעליים המיועדות לפעילות גופנית הוא פשוט עצום. אולם את נעל הספורט הנכונה לא בוחרים אך ורק על פי הסגנון והעיצוב, (וכיום נעלי הספורט מרשימות יותר מתמיד), וכי יש לרכוש נעליים בהתאם לענף הספורט בו אתם עוסקים. בנוסף, ניתן גם להזמין מדרסים בהתאמה אישית לנעל אותה בחרתם. 

הנעליים המתאימות ביותר לפעילות גופנית

עוסקים בפעילות גופנית? חשוב מאוד לבחור את הנעל הנכונה והמתאימה לכם. בצורה זו, הפעילות הספורטיבית תהיה יעילה ומהנה יותר. לכל ענף ספורט ישנן נעליים ייעודיות לו: נעלי ריצה, נעלי הליכה, נעלי כדורגל ועוד. את נעלי הספורט רצוי להתאים במדויק למנח כף הרגל שכן נעל לא נכונה עלולה לגרום לנזקים גופניים ולכאבים. 

אין מקום לפשרות!

כאשר אנו מדברים על כפות הרגליים ובריאותן, אין שום מקום לפשרות. ההמלצה היא לרכוש מדרסים בהתאמה אישית באחד מבתי העסק המובילים בתחום אשר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמכשור חדיש. מקום בו מועסקים אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רחב ומקיף בכל הקשור לייצור מדרסים איכותיים ואורתופדיים שיענו במדויק לצרכיו של הלקוח. כאשר בוחרים מדרסים איכותיים המיוצרים על פי סטנדרטים גבוהים ואשר מתאימים במדויק למנח כף הרגל, בהחלט ניתן למנוע בעיות ולהקל על כאבים שכבר קיימים. 

ישנם לא מעט אנשים שעדיין לא הפנימו כי על מנת לשמור על בריאות כפות הרגליים ולהימנע ממחלות, חשוב מאוד לקנות מדרסים מותאמים במדויק למנח כף הרגל, לא מומלץ לרכוש מדרסים גנריים, שכן הם לא יסייעו ואף עלולים לגרום לנזקים. כיום קיימות שיטות רבות להתאמה מלאה של המדרס לכף רגלו של הלקוח.

מדרסים מקלים על הסובלים מכאבי גב

כאבי גב תחתון הם נחלתם של רבים, וישנן סיבות רבות ושונות הגורמות לכאבים אלה. לעיתים מדובר ביציבה לא נכונה, בישיבה לאורך שעות מרובות ללא שינוי תנוחה משמעותי, וכמו כן, כאבי גב תחתון עלולים לנבוע מבעיות שונות בעמוד השדרה. אולם, הכאבים הללו עלולים לצוץ גם בשל סיבות אחרות, כמו למשל בעיה במנח כף הרגל. כאשר מנח כף הרגל איננו תקין, הוא עלול לפגוע ביציבה, אולם אם רוכשים מדרסים בת"א מתאימים ואיכותיים, ביכולתם לא רק להקל על הכאבים אלא גם למנוע את הופעתם, ומכאן החשיבות הרבה של מדרסים בכל הקשור לכאבי גב.

הלוקס ולגוס

בעברית זה נקרא בוהן קלובה ואילו בלועזית – הלוקס ולגוס. בעיה זו שכיחה במיוחד בקרב נשים מבוגרות, אך היא עלולה להופיע גם אצל גברים וצעירים. איך הלוקס ולגוס נראה? ובכן, המראה אינו אסתטי במיוחד, זאת בשל היווצרות בליטה בבוהן הרגל. אמנם זוהי בעיה נפוצה אך היא בעלת דרגות חומרה שונות וכאשר היא אקוטית, היא עלולה לגרום לכך ששאר האצבעות יתעוותו. זוהי בעיה רפואית אשר עלולה לגרום לסבל, לכאבים ואף להחמיר עד לכדי קשיי הליכה.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן למצוא מדרסים ייעודיים לבעיה. בראש ובראשונה ביכולתם למנוע את הופעתה, ואם מדובר במדרסים המותאמים אישית ללקוח, ניתן לשנות את חלוקת משקל הגוף המופעל על כפות הרגליים, ובדרך זו להקל על הלחץ על בוהן הרגל.