סניפיםטלפון
פותרים כאבי גב על ידי מדרסים

פותרים כאבי גב על ידי מדרסים

רבים הם האנשים הסובלים מכאבי גב, כאבים אלה פוגעים ברמת התפקוד ובאיכות החיים. אולם, כיום ישנם מגוון פתרונות שונים על מנת להקל על אלה הסובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים או כאבי מפרקים, ואת זאת ניתן בין היתר לעשות באמצעות מדרסים המיוצרים על ידי חברת אבידור. יש להתאימם במדויק למבנה של כף הרגל, וישנן שיטות מתקדמות ביותר לעשות זאת.

כפפה פולימרית – שיטת המדידה המדויקת ביותר!

קיימת שיטת התאמת מדרסים הנקראת – כפפה פולימרית. שיטה זו היא בין המובילות כיום בעולם להתאמה מדויקת של מדרסי אבידור לכף הרגל. יתרונה העיקרי של כפפה פולימרית נעוץ בדיוק הרב שלה. שיטת המדידה הינה אמריקאית במקורה, היא ייחודית, וחברת אבידור היא זו שמייבאת אותה לארץ ובאופן בלעדי. 

באמצעות שיטת הכפפה הפולימרית, אוספים בתלת מימד את נתוניה של כף הרגל, משמע, אין רק קבלת נתוני מתאר, אלא גם את נתוני צורתה, היקפה, מידות הנפח שלה, רוחב וגודל, להתאמה אופטימאלית של המדרס. את כף רגלו של הלקוח מודדים בעת שהוא נמצא בתנוחה של שכיבה, בצורה זו, משקל הגוף הכולל, ינוטרל מכפות הרגליים. לבסוף, שיטת מדידה זו נחשבת גם לנעימה ומרגיעה.

בשביל מה לסבול מכאבים?

כאמור, כאבים עלולים לפגוע רבות באיכות חיינו, ולעיתים רבות הם מביאים לסבל רב. אז בשביל מה לסבול אם ניתן לעשות משהו מועיל בנידון? אין להמתין יותר מידיי זמן או לצפות שהכאבים יחלפו מעצמם, יש לפעול בהקדם. כאבי גב תחתן עלולים להיווצר בשל סיבות שונות כמו יציבה לא נכונה, ישיבה בתנוחה לא מתאימה וגם הגנטיקה קשורה לכך. על כל אדם הסובל מכאבים לפנות בהקדם למכון מדרסים, כך ניתן גם לאבחן מה גורם לכאבים ולייצר בעבור הלקוח מדרסי אבידור אשר יתאימו לו באופן בלעדי, יפחיתו את רמת הכאבים ויאפשרו איכות חיים טובה יותר.

יתרונות המדרס

כל אדם הפונה למכון מדרסים על מנת שייצרו ויתאימו בעבורו מדרסי אבידור אולטימטיביים, יוכל בכך לשפר את יציבתו, לאפשר זרימת דם טובה יותר, וכמו כן, מדרס מקל על כאבי גב, כאבי דורבן כף הרגל, כאבי ברכיים, מפרקים ועוד.

אילו נעליים מומלץ לרכוש?

רצוי גם לקנות נעליים איכותיות ואורתופדיות. בין הנעליים המומלצות לרכישה ניתן להזכיר את נעלי ג'ויה. נעליים אלה נחשבות לבין הרכות ביותר בעולם, הן מיוצרות על פי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והן מאפשרות חווית הליכה יוצאת מן הכלל ומהנה. אם עדיין לא רכשתם נעלי ג'ויה, סביר להניח שמן הרגע בו תניחו אותן על כף רגליכם, לא תצליחו להבין כיצד הסתדרתם בלי נעליים כה איכותיות ונוחות עד כה. 

אין ספק, כי דרגת הנוחות של נעלי ג'ויה היא בעלת סטנדרטים שלא הכרתם. אצלנו באבידור תוכלו למצוא מגוון רב של נעליים אורתופדיות איכותיות ונוחות, ביניהן גם את נעלי ג'ויה, במבחר דגמים מרהיבים הן לגברים והן לנשים.