סניפיםטלפון
נעלי אלגריה

נעלי אלגריה

כשנוחות וסטייל פוגשים נעליים
מה המשותף למוכרים, אחיות, מעצבי שיער, דיילות, מסעדנים, מורים, רופאים, סוכני נסיעות וצלמים?
הם מבלים שעות רבות על הרגליים ופשוט חייבים נעליים נוחות שמתאימות לאופי העבודה שלהם. כך, בסופו של יום, הם לא יתחרטו על בחירת מקצוע שמחייב להיות רוב הזמן בתנועה או בעמידה.
בעבר אנשי מקצוע אלו נאלצו לבחור בין נעליים אורטופדיות מגושמות לבין נעליים אופנתיות לא תומכות ולא נוחות. לא היה שילוב נכון בין מדע וסטייל בכל מה שקשור לנעליים. את הפער הזה אלגריה באה לפתור – בנעלי אלגריה גם מרגישים נפלא וגם נראים מעולה!

נעלי אלגריה נועדו לנוחות
מתכנני הנעליים התחילו במה שהכי חשוב – פטנט "מיטת כף הרגל".
"מיטת כף הרגל" היא "הרוטב הסודי" של אלגריה. מדובר בפטנט המשלב שעם, פוליאוריטן רך וקצף בעל זיכרון. הוא יוצר נוחות מהעקב עד הבוהן עם תמיכה בקשת כדי להבטיח שבכל צעד תרגישו את תמיכת הנעל.
החלק החיצוני של הנעל מאפשר תנועת הליכה נכונה באופן טבעי ואנטומי. הוא תומך בתנוחה טובה יותר, בהפחתת הלחץ על שרירי הרגליים והגב ובהפחתת הלחץ על המפרקים ועצמות כפות הרגליים.

נעלי אלגריה במגוון סגנונות – נשאר לכם רק לבחור את הסגנון שלכם!
טיפול בכפות הרגליים הוא קריטי לבסיס הגוף. כשאתם עושים זאת, אתם עושים דבר מדהים לבריאותכם ולרווחתכם. בואו נחגוג את זה!
זו אחת הסיבות לכך שנעלי אלגריה מגיעות במגוון כה רחב של צבעים, הדפסים וגימורים. מגיע לכם לבחור בנעל שמתאימה גם לאופי שלכם. בין אם אתם שמרניים או מגניבים, יש דגמים לכל אישיות ולכל מצב רוח.

נעלי ספורט, מגפיים, כפכפים, נעליים שטוחות, נעלי עקב, נעליים עם שרוכים, נעליים עם לולאות, סנדלים ואפילו נעלי גברים מהווים את מבחר הסגנונות של אלגריה. תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.
אלגריה היא "שמחה ואושר" בספרדית. להרגיש שמחים ומאושרים לאורך כל שעות היום, גם אם מדובר במשמרת ארוכה במיוחד, זו בדיוק המטרה של נעלי אלגריה: חוויית תנועה משוחררת ושמחה בנעליים אהובות.
אלגריה - מגניבות נוחה ומתמשכת.