סניפיםטלפון
Asics

נעלי אסיקס נחשבות לנעלי ספורט מהטובות בעולם


בעקבות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות נוחות מכסימלית, בלימת זעזועים, תחושה של רכות ופינוק בנעל התומכת משמעותית בכל כף הרגל ובקרסול בפרט.

נעלי האסיקס מעוצבים בהתאם לקריטריונים שונים ובדגמים שונים בהתאם לפעילות ולסוגי כפות הרגליים. ניתן למצוא נעליים אלו ברחבים שונים, בדרגות בלימת זעזועים שונה, בזוויות ניטרליות, בזוויות פיצוי לרגליים בעלי קריסה פנימה - פרונציה (ולגוס) או נטייה החוצה - סופינציה (וארוס), לרגלי פלטפוס ולרגליים בעלות מבנה של קשת גבוהה: לריצה, להליכה, לקפיצה, למשחקי כדור, לטניס, לגולף, למשחקי רשת, לטרקינג, לטריאתלון ולתחרויות, לאופניים, להתגוששות ואפילו כנעלי אופנה. הנעליים מאופיינות בעיצוב ייחודי ובשילובי צבעים וחיים במיוחד.

יתרונות נעלי האסיקס:

נעליים קלות: אסיקס מיוצרות מחומרים קלים אך עמידים על מנת להקל על פעילות ולהפחית לחצים המופעלים על שרירי הגפיים התחתונות כדי לאפשר פעילות ספורטיבית נכונה ובריאה.

נעליים רכות ובולמות זעזועים: בחלק האחורי של הנעל מובנה ג'ל עמיד ובעל זיכרון, סיליקון לבלימת זעזועים. כוחות הפגיעה בקרקע המופעלים על הגוף בזמן הליכה וריצה יכולים להגיע עד פי 3 ממשקל הגוף. גוף האדם מפזר כוחות אלו באמצעות כריות השומן שבתחתית כפות רגליו, באמצעות פעילות שרירים ותנועת מפרקים בגפיים התחתונות. הנעליים אמורות לפצות על עומסים במקומות אלו ולאפשר לנעל ולא לגוף לספוג ולהפחית מעוצמת זעזועים אלו.

נעליים בעלות יציבות ואחיזה איתנה: נעל כוללת IGS – Impact Guiding System, מערכת תמיכה שמטרתה לסייע בגלגול כף הרגל בעת הליכה וריצה. פרונציה היא חלק בלתי נפרד מהליכה וריצה. כאשר הרגל איננה מוטית פנימה דייה או בנטיית יתר, קיימת סכנה לשימוש יתר בשרירים וגידים, או בהגבלת התנועה והביצוע. נעלי האסיקס מסייעות בשלב זה וניתן למצוא דגמים שונים לרמות הנטייה השונות של כפות הרגליים. על מנת לאחוז נכון את הקרסול ולמנוע "בריחתו" בעת פעילות, יצרו באסיקס התאמה אישית של הקרסול: PHF – Personal Heel Fit להתאמת הנעל למבנה הקרסול של הנועל. גם נושא השרוכים קיבל תשומת לב מיוחדת. השריכה המיוחדת לאסיקס גורמת לנעל לחבוק במידה הנכונה את הרגל ללא יצירת אזורי לחץ מיוחדים בעת השריכה.

נעליים אווריריות: חשיבות רבה יש לאווריריות הנעל בעת פעילות ספורטיבית ובכלל. נעל בה מזיעים עלולה להיות מצע לבקטריות העלולות להתפתח לפטריות בכפות הרגליים. כמו כן, ברגל מזיעה גדלים הסיכויים לשפשופים ויבלות בעת פעילות אינטנסיבית. נעלי האסיקס עשויים מחומרים ובדים נושמים ומטכנולוגיה המאפשרת זרימת אוויר על מנת לאפשר פעילות נוחה ובריאה.

נעליים המתאימות לרגליך: נעליים צרות או רחבות מידי אינן תורמות לבריאות כף הרגל. נעליים צריכות להיות מתאימות במדויק לכפות רגלינו בנוחות ומתוך אחיזה נכונה. לשם כך נעלי אסיקס מגיעות במידות רוחב שונות.