סניפיםטלפון
Brooks

Brooks

ברוקס (Brooks Sports) הינה חברה אמריקאית, המייצרת נעלי ריצה והליכה מקצועיות. החברה הוקמה בשנת 1914 בפילדלפיה עד לראשית שנות השבעים, החברה התמקדה בייצור נעליים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי. בהמשך הדרך, חברת ברוקס הפכה לשם דבר בתחום פיתוח נעלי הריצה ובידיה מספר רב של פטנטים פורצי דרך.

בשנת 1975 ברוקס הייתה הראשונה שהשתמשה בסוליות EVA- אתילן ויניל אצטט. ברוקס רשמה פטנט על טכנולוגיית כרית ההידרופלו ( HydroFlow®), שבעת המגע עם הקרקע פועלת כבולם זעזועים הידראולי. ברוקס רשמה פטנט על טכנולוגיית כרית ההידרופלו ( HydroFlow®), שבעת המגע עם הקרקע פועלת כבולם זעזועים הידראולי. בשנת 2006 ברוקס עמדה מאחורי המצאה חדשה בשם MoGo; סוליה פנימית בעלת הרכב המשפר את רמת הרכות, החזר אנרגיה והפחתת תחושת העייפות מבלי לפגום ביציבות. בהמשך, כ"צעד ירוק וידידותי לסביבה" ביולי 2008 הציגה ברוקס את ה- BioMoGo כסוליה הפנימית המתכלה פי 50 מהר יותר מסוליה קונבנציונאלית. בולם הזעזועים האנטומי הייחודי Brooks® DNA ה"לומד" את התנהגות הרץ ומתאים את עצמו אליו, הינו אחד הפיתוחים המהפכניים האחרונים של חברת ברוקס. אליו הצטרף עיצוב חכם של שולי הסוליה בתצורת זחליל קורס (Caterpillar Crash ), החוברים יחדיו לשילוב נעים ורך עם תוואי הדרך.

לחברת ברוקס קו חדיש של נעליים בשם PureProject, קולקציה "תחושתית" יותר, המבטיחה יעילות טבעית ע"י עיצוב מבנה המעודד דריכה בקדמת כף הרגל, גמישות יוצאת דופן וקלילות רבה.