סניפיםטלפון
מורטון נוירומה

מדרסים מורטון נוירומה

תופעה זאת, הינה כאב חד בעקבות הלחץ על העצב בין האצבעות השלישית והרביעית. מורטון נוירומה הינו כאב חד בקדמת כף הרגל המתאפיין בגירוי ועיבוי של מעטפת העצב והם לרוב משתייכת לקבוצת בעיות המטטרסלגיה השכיחה יותר בקרב נשים בגילאים 40-50, אך היא יכולה לקרות בכל גיל. כאב זה נוצר עקב נעילת נעלים שאינן מתאימות, הדוקות והליכה מרובה על עקבים גבוהים.

למעשה נוצרת דלקת באזור האצבעות השלישית והרביעית הגורמת לכאב או הרגשת נימול, שריפה והרדמות מקומית.

כיצד ניתן למנוע את תופעה זאת?

על מנת למנוע את תופעה זאת, יש צורך לבחור נעלים מתאימות הכוללות – ריפוד נוח, תמיכה מלאה לקשת, נעל מתוחזקת היטב ומרחב אשר יספק מרווח ונוחות  לאצבעות. כמו כן, יש להתאים את הנעל בהתאם לסוג הפעילות המתבצע ביום יום – נעילת נעלי ספורט לריצה, להליכה מרובה, יש לגרוב גרביים ולשמור על אסתטיקה בכפות הרגלים.

כמובן שיש צורך לבצע פעולות למיגור התופעה כמו: לשמור על משקל גוף סביר ובכן לבצע פעילות ספורטיבית מבוקרת הכוללת- חימום טרם פעילות ספורטיבית ומתיחות לאחר הפעילות. כמו כן, יש להימנע מעמידה מרובה במהלך היום או שהייה ממושכת על כפות הרגלים. במידה וידועה לכם בעיה כל שהיא ברגלים, אין להתעלם ממנה אלה - יש להצטייד במדרסים המותאמים באופן אישי לכפות הרגלים וכמובן לבדוק את המקרה על ידי רופא אורתופד.  

דרכי הטיפול ב - מורטון נוירומה

הפתרונות לכאבים אלו מתחילים בהתאמה אישית של מדרסים ובשימוש בנעלים מתאימות ונוחות בהתאם לפעילות היום יומית. מעבר לכך, במקרים בהם הכאב הוא כרוני ישנן שיטות טיפול נוספות כמו: פיזיותרפיה, הזרקה מקומית של תרופות, במקרים מסוימים יש לבצע ניתוח באזור שיכול אף הוא למגר את הכאב.  

חברת אבידור מספקת עבור לקוחותיה מגוון סוגי מדרסים בייצור אישי המותאמים במיוחד לטיפול ב - מורטון נוירומה ובכך הם מפזרים את העומס שנוצר על כפות הרגלים ונותנים תמיכה מלאה לכף הרגל. המדרסים מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר הכוללים נוחות מרבית שתלווה אתכם בכל צעד ביום יום. 

 

 אולי יעניין אותך

הלוקס ולגוס

מדרסים לנעלי עקב