סניפיםטלפון
Rockport

Rockport

חברת רוקפורט (Rockport) נוסדה בארה"ב בשנת 1971 והיא מובילה עולמית בתחום ההנעלה לגברים ולנשים ובעלת מורשת עשירה וחדשנית המתבססת על נוחות.
מדובר בחברת הנעליים הראשונה שהשתמשה בטכנולוגיית נעלי ספורט והטמיעה אותה גם בנעליים ליום יום. כיום רוקפורט ממשיכה להוביל את תעשיית הנעליים עם דגמים נוחים ואופנתיים המתאימים לכל מי שרוצה להיראות ולהרגיש נהדר.
הנעליים קלות, רכות וגמישות. הנעליים האלגנטיות של Rockport כל כך נוחות, כך שב-1990 האצן טוני פוסט רץ את מרתון ניו יורק כשהוא נועל נעלי רוקפורט.
מאז כל שנה רצים אוהדי רוקפורט את המרתון בנעלי רוקפורט שייעודן המקורי הוא למשרד וליום יום.

לזוז ללא גבולות ומגבלות

הקו הפילוסופי שמניע את אנשי הפיתוח ב-Rockport היא שהנעל המושלמת עדיין לא הומצאה. כך החברה ממשיכה לשפר את ייצור הנעליים ולעולם אינה קופאת על השמרים. השאיפה לחדשנות ולהתפתחות היא ה-DNA של ROCKPORT.
המחויבות לחדשנות החלה ב-1971 וחלה, כאמור, עד היום, תוך פיתוח טכנולוגיות וחומרים חדשים. עונה אחרי עונה מעלה רוקפורט את הרף בתחומי הנוחות, ההתאמה המושלמת של הנעליים לכפות הרגליים והפונקציונאליות שלהן.
בקולקציית הנעליים קיימות סוליות רכות, קלות וגמישות כמו גם חומרים מיוחדים בסגנונות מגוונים המאפשרים תנועה חופשית של כף הרגל ללא מגבלות.

הטכנולוגיות המובילות של Rockport

• חומרים רכים - חומרים איכותיים ליצירת תחושה נעימה
• משקל קל - מבנה פונקציונאלי ועמיד עשוי מחומרים קלים
• מגן הידראולי - תפרים אטומים וחומרים עמידים בפני חדירת מים
• בקרת טמפרטורה - בטנה נושמת ואנטי בקטריאלית
• התאמה מושלמת לכף הרגל –
 o חומרים המתעצבים על פי צורת כף הרגל
 o מבנה גמיש המתאים עצמו לרוחב כף הרגל
 o ספוג "חכם" שזוכר את מבנה כף הרגל ותורם למניעת כאבים
 o מבנה גמיש מחומרים שתומכים בתנועתיות הטבעית של כף הרגל
• אחיזה –
 o סוליה עמידה, המעניקה יציבות טובה על מגוון רחב של משטחים
 o סוליה בעיצוב ביו-מכאני לתמיכה מושלמת בכף הרגל ולמניעת החלקה
• מתאים לשטיפה במכונת כביסה

קולקציית אביב/קיץ 2019

קולקציית אביב/קיץ 2019 משקפת את הצבעים, החומרים והגזרות העכשוויות, המשולבים בנוחות מקסימאלית והתאמה הנדסית מושלמת לכפות הרגליים.
מגוון הנעליים רחב ועשיר, ומתאפיין לצד הצבעים והגזרות הקלאסיות גם בצבעוניות תוססת, מטאלית, היוצרת קו צעיר ואופנתי: מסנדלים לנעלי בלרינות, ממוקסינים לסניקרס שיתאימו לכל אירוע, בין אם ללכת לעבודה או לצאת בערב, וכמובן נעליים אלגנטיות המושלמות לעבודה או לבילוי בשעות הפנאי.