סניפיםטלפון
שיתופי פעולה

איגוד הכדורעף

איגוד הכדורעף

אנו שמחים להודיע כי רשת אבידור פרשה חסותה על שחקני איגוד הכדורעף הישראלי. במסגרת חסות זו, שחקני האיגוד יטופלו על ידי מומחי הרשת, יבדקו תבניות הליכה וריצה ויותאמו מדרסים למניעת פגיעות בספורט ולהעצמת הישגי הספורטאים.

מזה שנים רבות אבידור תומכת בספורט הישראלי. מתוך רצון להמעיט בפציעות ולעודד את הספורט הישראלי, הקימה אבידור תכנית מיוחדת להעצמת הישגים ולמניעת פציעות בספורט. 

בבסיס התוכנית: הכרה בחשיבות שבשילוב בדיקות ביומכניות לניתוח תבנית הליכה והתאמת מדרסים. פרופסור משה איילון, מומחה לביומכניקה ומנהל המעבדה לביומכניקה במכללת וינגייט והמעבדה לניתוח תנועה באבידור, מנתח את תבניות ההליכה והריצה וממליץ בהתאם על גישה טיפולית. מומחי אבידור מתאימים את המדרסים ומוציאים לפועל את המלצותיו.

ניתן למזער פציעות ספורט ולהקל על שיקום הספורטאים בסיוע מדרסים, המותאמים אישית. שחקנים עוברים שלבים שונים של מאמץ ועייפות במהלך אימון ומשחק. עייפות זו משפיעה על שליטתם על מערכת התנועה. ככל שהשחקן עייף יותר שריריו שולטים פחות על גפיו וזהו השלב בו רוב השחקנים נפצעים. מדרסים יעניקו תמיכה, יתקנו את מנח הרגל וימנעו את הנזקים של שימוש יתר העלול להוביל לשחיקת מפרקים.

בפעילות, כף הרגל, בהיותה האיבר הראשון הפוגש את הקרקע, חשופה לכוחות משמעותיים. המדרסים משפרים את בלימת כוחות ההלם בפעילות, ויש לכך חשיבות רבה להגנה מפציעה, בעיקר בשלבים בהם העייפות משפיעה על תפקודו של השחקן.

דובר איגוד הכדורעף, דן שיראי, הביע שמחתו על שיתוף הפעולה: "אני שמח מאד על שיתוף הפעולה החדש בין אבידור ואיגוד הכדורעף. אבידור יתמכו בפעילות מקומית ובינלאומית של שחקנים בנבחרות ליגת העל לנשים וגברים וליגות הנוער. אני סמוך ובטוח כי בכך נצליח למנוע פגיעות ספורט ולשפר את יכולתם הפיזית של ספורטאי האיגוד".