סניפיםטלפון
שיתופי פעולה

DMC

DMC

DMC הוא מרכז רפואי פרטי לטיפול בסוכרת שפועל משנת 2011 על מנת לתת את המענה הטיפולי המקצועי הטוב ביותר לציבור הסוכרתיים.

קרא עוד
חבר

חבר

עמיתי "חבר" זכאים ל-8% הנחה לכל המוצרים בסניפי אבידור שתחת ההסדר.

קרא עוד
איגוד הכדורעף

איגוד הכדורעף

אנו שמחים להודיע כי רשת אבידור פרשה חסותה על שחקני איגוד הכדורעף הישראלי. במסגרת חסות זו, שחקני האיגוד יטופלו על ידי מומחי הרשת, יבדקו תבניות הליכה וריצה ויותאמו מדרסים למניעת פגיעות בספורט ולהעצמת הישגי הספורטאים.

קרא עוד
קמפוס שיאים, אוניברסיטת ת

קמפוס שיאים, אוניברסיטת ת"א

קורס הנעלה רפואית של רשת אבידור הוא הקורס היחיד, המקיף והמתקדם ביותר בתחום ההנעלה הרפואית בישראל. הקורס מועבר על ידי מיטב המרצים והרופאים מתחום האורטופדיה, ובסיומו ניתנת תעודת הסמכה לעיסוק בתחום וידע מקצועי נרחב.

 

הפועל ראשון לציון כדוריד

הפועל ראשון לציון כדוריד

שיתוף הפעולה עם קבוצת הכדוריד של הפועל ראשון לציון נחתם עם דודי פאלח, מנהל הקבוצה. במסגרת שיתוף הפעולה התקיים יום עיון להורי השחקנים הצעירים בנושא "התוכנית למניעת פציעות ושיפור הישגים", והודגשה החשיבות שבביצוע בדיקות לניתוח תבנית הליכה והתאמת מדרסים.

קרא עוד
היחידה לספורט הישגי

היחידה לספורט הישגי

בשיתוף פעולה הדוק עם גילי לוסטיג (מנהל היחידה לספורט הישגי ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל), ד"ר לובה והסגל האולימפי, עורכת אבידור לחברי היחידה לספורט הישגי בדיקות ביומכאניות והתאמת מדרסים מקצועיים, בהתאם לענף העיסוק.

קרא עוד
פרופסור משה איילון

פרופסור משה איילון

כחלק ממחויבותה להוביל את שוק המדרסים והנעליים האורטופדיות, פתחה רשת אבידור מעבדה ביומכאנית קלינית המעניקה ללקוחותיה את האבחון המדויק והמקצועי ביותר. המעבדה, המנוהלת על ידי פרופ' משה איילון, מפעילה מערכת מתקדמת ביותר לפילוג ולפיזור הלחצים בכף הרגל בשם נובל.

קרא עוד