סניפיםטלפון
אודות אבידור

היסטוריה

בשנת 1939 יעקב טננבאום הקים חנות קטנה לנעלי נוחות בשם "סלון נעלי עטרת" ברח' דיזינגוף בתל אביב ובליבו חלום: לשפר לאנשים את איכות חייהם על ידי חוויית הליכה נוחה יותר. בחנות ניתן היה למצוא נעליים איכותיות, שיוצרו בעבודת יד.

מאות לקוחות הגיעו לחנות מכל רחבי הארץ ונהנו כבר אז מחוויית הליכה ותנועה נעימה ונוחה יותר. 

ברבות השנים החנות הקטנה התפתחה, העסק עבר לניהולו של אבי אבידור, שלימים הקים את "אבידור – המרכז הבריאותי לכף הרגל", שכיום מנוהל על ידי הדור השלישי.

המנהלים והעובדים ברשת הם "אנשים של אנשים", רואים בטיפול ובעזרה לזולת ערך חשוב ממעלה ראשונה, ותחושת שליחות זו מלווה אותם מידי יום ביומו בעבודתם השוטפת.

כיום רשת אבידור מונה 14 סניפים בפריסה ארצית ומתמחה במדרסים בהתאמה אישית, מותגי הנעלת נוחות, נעליים בהתאמה אישית ונעליים אורתופדיות, ניתוחי נעליים ואביזרים רפואיים. 

הבדיקות הביומכניות לניתוח תבנית הליכה ולפילוג לחצים הנערכות בסניפי הרשת מפוענחות על ידי פרופ' משה איילון, מנהל המעבדה הביומכנית במכללת וינגייט, ומאפשרות למומחים שלנו להמליץ על הפתרון המדויק ביותר לשיפור התנועה.

לרשת גם קורס בלעדי בארץ להנעלה רפואית שמתקיים מידי שנה בקמפוס "שיאים" באוניברסיטת תל אביב, שמטרתו להכשיר גם את מטפלי הדור הבא.

ולמרות התפתחות הרשת מבחינה מקצועית וטכנולוגית, אנחנו באבידור עדיין מגשימים יום יום את חלום המייסד שהפך גם לחלום של כולנו: שיפור איכות חייהם של לקוחותינו לחוויית יציבה, תנועה והליכה משופרת. 

החזון שלנו

אבידור - הולכים על נוחות. אנחנו באבידור רואים תמיד לנגד עינינו את טובת הלקוחות, מקלים עליהם ומסייעים לשיפור איכות חייהם תוך הקפדה על מקצוענות, חדשנות, מותגים איכותיים ושירות ללא פשרות.
השירות ומגוון פתרונות ההנעלה ניתנים על ידי צוות מקצועי ומיומן, שעובר באופן תדיר הכשרות מקצועיות, כך שתמיד נשאר בחזית הידע העדכני והמתקדם ביותר בתחום.

למי?

רשת אבידור מספקת מגוון פתרונות אורתופדים לכולם, בכל גיל  ולכל מטרה.

מצמרת המדינה כולל משרד הביטחון, משרד הבריאות (מכון לואיס), ספורטאים, חיילים, ילדים, קופות חולים ועוד. 

לרשת אבידור 14 סניפים בפריסה ארצית ומעבדה ניידת. החברה מספקת שירות איכותי ומקצועי  - במקרים מיוחדים  גם בבית הלקוח.

מה אנחנו עושים?

אנו מתמחים בייצור ובהתאמת מדרסים בבנייה אישית, בדיקות תנועה ביו מכאניות בראשות פרופסור משה איילון, בניית נעליים אורטופדיותנעלי נוחות ממיטב המותגים, התאמת מגוון אביזרים אורתופדים כגון: מגיני ברך, תומכי קרסול, מייצבי כף יד , חגורות גב, גרבי לחץ ועוד. כל המוצרים מהאיכות הטובה ביותר.

מהי הייחודיות שלנו?

אנשי המקצוע

עובדי רשת אבידור עוברים קורס הנעלה רפואית/ אורטוטיסטים, המקנה  תעודת הסמכה לעסוק בתחום. 

קורס זה פותח ע"י רשת אבידור ומועבר בקמפוס שיאים באוניברסיטת ת"א מידי שנה. פעילותה של אבידור הביאה אותה לחזית הטכנולוגית ומיצבה אותה כחברה הגדולה והחדשנית ביותר בתחומה בארץ.

שיטת המדידה המדויקת בעולם - רק באבידור

שיטת הכפפה הפולימרית (SPS= Soft Premium Supportׂ) הינה שיטת מדידה אמריקאית ייחודית מסוגה, המיובאת על ידינו באופן בלעדי לארץ. שיטה זו  נחשבת כיום לשיטת הדיוק הגבוהה בעולם. בשיטה הכפפה הפולימרית מתבצע איסוף נתונים תלת מימדי של כף הרגל. המידות נלקחות במצב של שכיבה, כך שמשקל גופו של המטופל מנוטרל מכפות הרגליים ואנו מגיעים לדיוק מקסימלי. קרא עוד על שיטת הכפפה הפולימרית.

מדוע חשוב כל כך לקחת מידות מדויקות? 

לקחת מידה באופן טוב ומדויק היא איננה מובנת מאליה, זוהי שאיפה חשובה וקריטית לאופן בו יהיה מובנה המדרס. לכן חשוב לדעת על שיטות המדידה הקיימות ומה נחשב למוביל ולמדויק ביותר.

עובדה מוגמרת היא שכל זוג נעליים מורכב משתי נעליים זהות לחלוטין - אך כפות הרגליים שלנו לעולם תהיינה שונות זו מזו. לכן, ככל ששיטת המדידה תהיה מדויקת יותר, כך המדרס יהיה טוב יותר, מתאים יותר ויענה על הדרישות ברמה הגבוהה ביותר.

המעבדה הביו-מכאנית בראשות פרופסור איילון

ביומכניקה באה לחקור את התכונות המכניות ואת עקרונות ההנדסה הפועלים בתפקוד המערכות הביולוגיות. כלומר, אנחנו כמובן לא זקוקים למדרסים לעמידה, אלא להליכה/ ריצה ותפקוד בתנועה יומיומית. הכוחות והעומסים המופעלים על השלד שלנו בזמן עמידה, שונים משמעותית מהכוחות הפועלים עליו בזמן תנועה. לכן, כאשר יש אינדיקציה למצב הלחצים הקיימים על כפותרגלינו גם במצב תנועה, יש לנו כלי עזר נוסף בעל חשיבות גבוהה ביותר, לייצור מדויק ונכון יותר של המדרסים שלכם. פרופסור משה איילון, מומחה לביו- מכאניקה קלינית.

קרא עוד על המעבדה הביו מכאנית ופילוג לחצים

קורס הנעלה רפואית

רשת אבידור מתחייבת להמשיך להוביל את שוק המדרסים והנעליים האורטופדיות ולספק מגוון פיתרונות חדשניים ועדכניים. לשם כך שולחת החברה את המומחים שלה לכל תערוכות האורתופדיה והכנסים המקצועיים החשובים בעולם ואף מפעילה קורס הנעלה רפואית לבניית מדרסים ולהכשרת דור ההמשך, כשהמטרה היא הליכה נוחה עד כדי ריחוף, גם בעתיד.

אז למה דווקא אבידור? קרא עוד.

 

לתיאום פגישת ייעוץ חינם: 1-700-700-295 או צור קשר ונציג יחזור אליך.