סניפיםטלפון
הלוקס ולגוס

הלוקס ולגוס - עצם בולטת בכף הרגל- בוהן קלובה

תסמונת הלוקס ולגוס  הם כאבים המתרכזים בצד הפנימי של הבוהן עם סטייה של הבוהן ממרכז הגוף. תסמונת בוהן הבולטת והכאבים בה, מופיעה לרוב אצל אנשים מבוגרים, אך היא תופעה מוכרת גם בקרב צעירים. תופעה זאת מוכרת יותר אצל נשים וקשור לנעילת נעלי עקב גבוהים וגם לנטייה תורשתית. 

מה זה הלוקס ולגוס או בשפה העברית בוהן קלובה ?

ברוב המקרים תסמונת הלוקס ולגוס-עצם בולטת בכף הרגלנגרמת עקב הליכה לא נכונה, צניחה של הקשר האורכית או הרוחבית, נעילת נעלים לא נוחות, צרות או נעלי עקב גבוהים או הליכה ללא מדרסים וגם עקב מחלות שונות כמו – הארתריטיס. מעבר לכך, תופעה זאת עלולה להיווצר גם באצבע הקטנה של הרגל. למעשה הכאב הוא עיוות מורכב שמביע לשחיקת הסחוס המחבר בין מפרק הבוהן לפאלנג הראשון. בנוסף, תופעה זאת מביאה לסטייה של ראש הבוהן, כך שהיא נשענת על האצבע שלפניה ויכולה לגרום לבליטה להיות רגישה במגע במקום הבליטה.

טיפול הלוקס ולגוס מדרסים 

ישנם מדרסים ייעודים לתופעה זאת שתפקידם לתת תמיכה מלאה לבוהן ולקשת הרוחבית על ידי כרית מיוחדת. יש לציין שמעבר למדרסים, יש צורך לנעול נעלים נוחות עם מרווח מיוחד לבוהן כדי למנוע חיכוך של הנעל עם הבליטה בבוהן. את המדרסים יש לבצע בהתאמה אישית ומחומרים רכים ואיכותיים.

חברת אבידור, מספקת עבור לקוחותיה מגוון סוגי מדרסים בייצור אישי המותאמים במיוחד לתופעת הלוקס ולגוס  ובהתאמה אישית לכל רגל. המדרסים הינם מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר הכוללים נוחות מרבית שתלווה אתכם בכל צעד ביום יום. מבין מגוון הרב של סוגי המדרסים אותם מספקת החברה, תוכלו למצוא מדרסים אוטופדיים אשר מתאימים לבעיות נוספות, מדרסי ספורט המיועדים לאנשים המבצעים פעילויות ספורטיביות, מדרסים לחולי סכרת, לבעלי מוגבלויות ועוד מגוון רב של מדרסים איכותיים נוספים.