סניפיםטלפון
מדרסים ביומכניים

AMC -Avidor Multi Color - מדרסים תפקודיים

 כל מוצריה של רשת אבידור, מדרסי ה – (AMC (Avidor Multi Color, הם המילה האחרונה בעולם המדרסים. אלו הם מדרסים תפקודיים, שייחודם הוא בשיטות התאמה מתקדמות ביותר המאפשרות דיוק מרבי, ובחומר ממנו הם מיוצרים – סיבי גרפיט בעלי תכונות מיוחדות שפותחו על ידי NASA.

מדרסי ה – AMC נמכרים במגוון רחב של צורות ודגמים, המתאימים לצרכים שונים. בסניפי אבידור תוכלו למצוא את כל סוגי מדרסי ה – AMCהחל ממדרסים דקים ביותר (0.1 מ"מ) שהותאמו במיוחד לשימוש בנעלי עקב אלגנטיות ועד למדרסים עבים יותר (2.3 מ"מ), המתאימים לשימוש אינטנסיבי ויומיומי.

בכדי לייצר את מדרסי ה – AMC ולהבטיח ללקוח נוחות מרבית, נדרש דיוק רב ביותר. לכן מיוצרים המדרסים על ידי מומחים בעלי ניסיון, בתהליך מרובה שלבים. בשלב הראשון מבצע צוות המומחים של אבידור אבחון של כף הרגל ושל השלד של הלקוח ובשלב השני, נאספות מידותיו האישיות של הלקוח בשיטת הכפפה הפולימרית - שיטת ה - S.P.S. שיטת ה- S.P.S, היא שיטה ממוחשבת בלעדית לרשת אבידור, המתבצעת כאשר הלקוח שכוב למחצה, ללא נשיאת משקל, בכדי להפיק תמונה תלת מימדית של כף רגלו.

במהלך בדיקה באמצעות כפפה פולימרית, נצמדת הכפפה בצורה מושלמת לקימורי כף הרגל של הלקוח וצוות המומחים של רשת אבידור מבצע "תיקונים" במידה וישנו ליקוי במבנה כף הרגל. תוצאת הבדיקה היא מיפוי תלת ממדי של כף הרגל האידיאלית, לפיה מיוצר מדרס עם כל התיקונים הנחוצים לשם השלמת הפער בין מבנה כף הרגל הקיים, למבנה כף הרגל הרצוי.

לסוגי מדרסים אחרים- לחצו לצפייה