סניפיםטלפון
מדרסי ספורט

מדרסים לטניס

שחקן טניס הרוצה להגיע לביצועים אופטימאליים חייב להצטייד לא רק בכושר גופני מעולה ובציוד מתאים, אלא גם במדרסים המספקים לרגליו ולגופו הגנה מושלמת מפני נזק ופגיעות. באבידור עיצבנו מדרסים פונקציונאליים במיוחד עבור שחקני טניס. מדרסים אלו משנים את מנח הרגל בנעל באופן המיועד להפחית את העומס המוטל על הבוהן, כרית הבוהן והעקב. על ידי כך יוכלו להימנע שחקני טניס משחיקה באזורים אלו, המתבטאת בכאב ובהיווצרות של עור קשה ומגורה.

תכונה חשובה נוספת של מדרסי טניס, היא היותם קשים מספיק בכדי להגן על השחקן מפני הקרקע, אך גמישים מספיק כדי לאפשר לו מרחב תנועה מלא.

ככלל, תורמים מדרסי הטניס לא רק לשמירה על בריאותו של שחקן הטניס, אלא גם לביצועיו במשחק. זאת על ידי העלאת רמת דריכותו, שיפור הקואורדינציה, וכפועל יוצא מכך – קיצור זמן התגובה שלו למהלכי היריב.

ובנימה אישית: אנו נהנים לראות את מיטב ספורטאינו מצטיינים ואנו מאד גאים בהם ובעובדה שהשכלנו לרתום את אהבתנו לספורט גם לערוץ טיפולי- מקסום הישגים בספורט בעזרת פתרונות הנעלה (מדרסים ונעליים) מתאימים לכף הרגל.

כבר היום נהנים כמה מטובי שחקני הטניס הישראליים ממדרסי הטניס של אבידור: שחר פאר, יוני ארליך, דודי סלע, ליאת צימרמן, והרשימה רק הולכת ומתארכת.

עוד כתבות בנושא:

המדרסים של שחר פאר- לחצו לצפייה

שוברים שיאים בספורט- לחצו לצפייה

עוד סוגי מדרסים:

מדרסי ספורט:

 מדרסים נוספים: