סניפיםטלפון
מדרסי ספורט

מדרסים לרוכבי אופניים וספינינג

מדרסי ה-SPINFEET הינם מדרסי ספורט ייעודיים - פרי פיתוחה של רשת אבידור, אשר תוכננו במיוחד עבור רכיבת אופניים ואימוני ספינינג.  

מה מייחד את מדרסי ה- SPINFEET?

•  קלי משקל ודקים מאוד, דבר המאפשר להכניסם בקלות לנעלי רכיבה

• עוצבו בהתאמה לפעולת הדיווש, המתאפיינת בלחץ קבוע ומתמשך על כף הרגל - דבר הגורם לעתים לתחושת נימול בכפות הרגליים

• מסייעים בהורדת עומסים מקדמת כף הרגל ובפתרון בעיית הנימול המוכרת והעומס בעת הרכיבה 

תופעת הנימול האופיינית 

מדוושים רבים סובלים מתופעת הנימול גם לאחר כיוונון נכון של מערכות האופניים (גובה הכיסא, המרחק מהכידון, כיוון הקליטים וכו'). פעולת הדיווש מתאפיינת בלחץ קבוע ומתמשך על כף הרגל, שגורם לעתים לתחושת נימול בכפות הרגליים.

כיצד פותרים את תופעת הנימול?

ניתן לפתור את בעיית הנימול על ידי הפחתת הלחץ מהתעלות העצביות שבאזור כף הרגל. זוהי פעולה המתבצעת על ידי מדרסי ה–SPINFEET, הכוללים פד תומך באזור כריות האצבעות ובכך משחררים לחץ מהאזור.

שיטת המדידה 

מדרסי ה-SPINFEET מותאמים בשיטת הכפפה הפולימרית – שיטת מדידה ייחודית לרשת אבידור. לקיחת המידות מתבצעת באופן תלת מימדי וללא נשיאת משקל, תוך דגש מיוחד לתמיכה בקשת ולאזור קדמת כף הרגל.

מאילו חומרים מיוצר המדרס?

מדרסי ה-SPINFEET עשויים משילוב של מספר חומרים, אשר יוצרים יחדיו מדרס בעל מידה מסוימת של קשיחות לצד מידה מסוימת של גמישות. תכונה זו בשילוב צורתו של המדרס מותאמת במדויק לכף רגלו של הלקוח, מתקנת את מנח כף הרגל מצד אחד, אך אינה מגבילה את התנועתיות מצד שני. מדרס ה-SPINFEET  הוא קל ודק במיוחד.

שיפור ביצועים

רוכבי אופניים ומתאמנים בספינינג, המשתמשים במדרסי SPINFEET, יחושו בשיפור משמעותי בביצועיהם הספורטיביים ובהרגשתם בזמן האימון ובסופו. זאת בשל הפחתת תחושת הנימול אשר מקלה על הרוכב ומאפשרת לו לדווש ברציפות לפרקי זמן ארוכים יותר ובעוצמות גבוהות יותר.

אחריות

למדרסי SPINFEET אחריות לשלוש שנים.

עוסקים בסוגי ספורט נוספים? 

עוד סוגי מדרסים:

מדרסי ספורט:

 מדרסים נוספים:

מעוניין לבדוק איזה מדרס הכי מתאים לך? צור קשר ובוא עוד היום לפגישת ייעוץ ללא עלות.