סניפיםטלפון
לא רק מדרסים

פתרונות אורטופדים תומכים

לפעמים קצת תמיכה יכולה לעשות לגופנו פלאים. לכן, בנוסף למדרסים ולנעליים אורטופדיות, משווקת רשת אבידור מגוון של אביזרים אורטופדיים איכותיים הכולל חגורות, מייצבים והתקנים אחרים שנועדו לשפר את איכות חייהם של הסובלים מפציעות שונות או מבעיות אורטופדיות כמו פריצת דיסק, דורבן ואחרות.

מגוון האביזרים האורטופדיים שמציעה רשת אבידור, רחב ביותר וכולל אביזר מתאים לכל איזור בגוף ולכל בעיה אורטופדית. האביזרים נמכרים במידות שונות ובהתאמה אישית לצרכיו של הלקוח, הנדרשת כדי להפיק מהמוצר את התועלת המרבית.

השימוש באביזרים אורטופדיים אינו יכול אמנם לפתור בעיות אורטופדיות קליניות, אולם הוא יכול להקל על הכאבים המתלווים להם ואף למנוע החרפה במצב. לדוגמה, לא ניתן לרפא פריצת דיסק בחוליות על ידי לבישת חגורת גב, אך כן ניתן להשתמש בחגורה כדי להפחית את כאבי הגב התחתון ולסייע בייצובו.

ניתן לחלק את האביזרים האורטופדיים מטקסטיל לשני סוגים עיקריים:

• אביזרים שנועדו להקלת כאבים ולהגברת הנוחות

• אביזרים שנועדו למנוע החמרה של הבעיה האורטופדית

בהתאם לחלוקה זו, ינחו אתכם המוכרים המקצועיים של רשת אבידור בבחירת האביזר המתאים לכם, תוך שהם מביאים בחשבון את סוג הבד ממנו הוא עשוי, את אופן השימוש בו וכל קריטריון התאמה רלוונטי אחר.

יש לציין, שבנוסף לאביזרים אורטופדיים שנועדו לחיי היום-יום, מציעה אבידור אביזרים שנועדו לשימוש ספורטיבי. ספורטאים חובבים או מקצועיים שסובלים מבעיות אורטופדיות יוכלו לרכוש באבידור אביזרים אלו המיוצרים מנגזרות שונות של בד הניאופרן, הגורם לנידוף זיעה מהיר. אביזרים כאלו יספקו לגופם את התמיכה לה הוא זקוק, מבלי לפגוע בתחושת הנוחות ובחופש התנועה במהלך הפעילות הגופנית.