סניפיםטלפון
מכתבי תודה

דינה קברטי

ועל כל אלה אני רוצה להודות לה מקרב לב ולאחל לה, המשך עבודה פוריה, סבלנית, ומקצועית. יישר כח !!!


15.2.11

לכב' אבידור

מרכז בריאותי לרגל ולגב

ת"א

לידי ההנהלה

הנדון: תודה והערכה

בראשית חודש נובמבר 2010 הזמנתי אצלכם מדרסים וטיפלה בי סיגלית אוריאל בתיאום עם פרופסור משה איילון שבסבלנות ובמקצועיות ראויה להערכה, עזר רבות באבחנת הבעיות בכפות רגליי.

בהגיעי אליכם, נתוני הפתיחה למצבי הבריאותי בכלל ומצב כפות רגליי בפרט, היו לגמרי לא פשוטים כיוון שסבלתי מתופעות שונות ומורכבות שלוו בכאבים שפגעו לי משמעותית באיכות חיי ביום יום שלי.

כבר בשלבים הראשונים של הטיפול, חשתי ברצון כנה ואמיתי של סיגלית לעזור, להסביר ולקבוע באופן מקצועי ומרשים את האבחנה למצבי.

ביושר רב הבהירה לי כבר מלכתחילה, כי לא תוכל כבמטה קסם לרפא את כל כאבי אך יחד עם זאת, לא תחסוך בשום מאמץ לנסות להקל את מצבי ע"י התאמת המדרסים הטובים, היעילים, הנוחים והמקצועיים ביותר שביכולתה להתאים עבורי.

ואכן כיום, לאחר כמה חודשים, אני בהחלט מרגישה הקלה בתדירות ועוצמת הכאבים.

בנוסף הבהירה לי, כי הינה עומדת לרשותי בכל עת אם טלפונית ואם בפועל במרכז המרשים לכשעצמו ושלא אהסס לפנות אליה ללא הגבלה, בכל שאלה ו/או בקשה הנוגעת לטיפול הדרוש לבעייתי.

אין לי ספק שבגישתה הרצינית, האנושית והמקצועית תרמה לי רבות להאמין ולהיווכח שאכן "יש תמורה בעד האגרה" והחשוב מכל, שתמיד ובכל נקודת זמן – יש עם מי לדבר.

תודות לגישתה הסימפטית, הסבלנית והמקצועית הנני חשה כי כל ביקור אצלכם במרכז, תורם לי כל פעם מחדש להתמלא בתחושת אופטימיות ותקוות כי מצבי עוד ילך וישתפר גם בהמשך.

ועל כל אלה אני רוצה להודות לה מקרב לב ולאחל לה, המשך עבודה פוריה, סבלנית, ומקצועית. יישר כח !!!

בברכה,

דינה קברטי

054-4804945