סניפיםטלפון
מכתבי תודה

משה (שם בדוי. השם האמיתי שמור באבידור)

יש המתהדרים בטכנולוגיה מיוחדת - אך יש מעט מאוד מומחים שהם גם אומנים.


בס"ד

לעמוס,

יש מומחים רבים למדרסים - יש המתהדרים בדיפלומה של פיזיותרפיסט, יש המתהדרים בטכנולוגיה מיוחדת - אך יש מעט מאוד מומחים שהם גם אומנים. כזה הוא עמוס - מומחה שהוא אומן.

אליך עמוס הגעתי אחרי שורה ארוכה של "מומחים" שכשלו באבחון הבעיה. מנהל יחידת כך הרגל בבי"ח *** ד"ר *** הציע זריקות קורטיזול, מומחה לכף הרגל מבי"ח *** לא אבחן את הבעיה, נשלחתי לאולטרא - סאונד, ל MRI ומה לא. הראשון שידע לאבחן היה מנתח כף הרגל ד"ר מתתיהו נוף, שהפנה אותי אליך. בבדיקה הראשונית אצלך, עוד בטרם התעמקת בהפניה עצמה זיהית מיד את הבעיה.

בין הפגישות אצלך היית חוזר לד"ר נוף שהיה נותן הנחיות לשיפור המדרס לפי התפתחות מנח כף הרגל, תוך זמן קצר הבנתי שחבל לי על הזמן ועל הכסף, האבחנות שעשית וההמלצות לשיפור המדרס היו זהות לאלו של ד"ר נוף ואז הבנתי שאני בידיים של מומחה.

לאט לאט הבנתי שלא די במומחיות אלא יש צורך באומנות. תוך כדי הטיפול אצלך ועוד בטרם הופניתי אליך, ביקרתי אצל מומחים נוספים, יש שהציעו לי מדרסים בעלי שמות מפוצצים ויקרים על סמך סריקה תלת מימדית שהתברר שהיכולת לבצע בהם שינויים אומנותיים כדי להתאימם להתפתחות מנח כף הרגל קטנה. הייתי גם אצל ד"ר *** פודיאטור מומחה שהמלצותיו לשינוי המדרס לא תרמו בפועל. כמו כןהייתי אצל ד"ר *** בבדיקת הליכה ממוחשבת ויקרה שבסופה קבלתי ניתוח מלא של מצבי הפיזיו מכני עם המלצות להכנת מדרסים ששוב לא הועילו בפועל וגם הייתי בחברת *** שבה ניסיתי במשך תקופה ארוכה מערכת הליכה.

בשורה התחתונה - אין תחליף לכוונון העדין (fine tuning) בהתאם להתפתחות מנח כף הרגל שבעיקרו הוא אומנות וניסיון רב הנשענים על המומחיות. תוך כדי הטיפול, הופתעית לטובה מהיכולת המרשימה לקל על מצב השרשרת הקינימטית כולה (מכף הרגל ועד לירך) דרך השינויי במדרסים.

מלבד המומחיות והאומנות, הגיליתי קודם כל ולפני הכל בן - אדם. תמיד התקבלתי בחיוך והתפעלתי מיכולתך לזכור לפרטי פרטים לא רק של המקרה מקצועי אלא גם דברים ברמה האישית. למרות מספר המטופלים הרב שלך וראיתי גם את היחס לסטז'רים שאתה מנחה.

על אף שלאור מומחיותך הלו"ז של עמוס וצפוף ויש צורך להמתין זמן רב לתורים - בכל זאת, כאשר הכאבים היו עזים - תמיד מצאת זמן בין לבין פגישות אחרות להתפנות אלי כדי לקצר את משך ההמתנה.

 

ועל כל זאת ברצוני לומר תודה רבה !

בהערכה והוקרה,

משה (שם בדוי. השם האמיתי שמור באבידור).