נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות

דף הבית » פתרונות הנעלה » נעליים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות

מהן נעליים אורטופדיות?

נעליים אורתופדיות הן נעליים המותאמות באופן אישי, העוברות התאמה ושינויים בהתאם לפאתלוגיות בכפות רגלי הלקוח במטרה לתת מענה פרטני לבעיות אורטופדיות מגוונות. כל אספקט הנוגע להקלה והתאמה נלקח בחשבון ונמדד ברמת המילימטר.

ניתן למצוא שני סוגי נעליים אורטופדיות:

א. נעליים בבנייה אישית – נעליים הנבנות על פי מידת גבס ומותאמות אישית.

נעל הנבנית מאלף עד תו עבור כל כף רגל בנפרד. התהליך כולל איסוף נתונים אישי המתבסס על לקיחת מידות מדויקות במדידה, בגבס ובכפפה פולימרית המפוסלת על כף רגלו של הלקוח ויוצרת מתווה תלת מימדי של רגליו , תיקון זוויות כפות הרגליים, תכנון ובניית הנעל בצורה שתפצה על דפורמציות, סיוע בהתמודדות עם מחלות שונות, חוסר איזון, קשיים וכאבים כתוצאה מהליכה לא נכונה, ואשר תשתלב נכון עם מדרס אישי שמהווה חלק מבסיס הנעל.

הלקוח יכול לבחור את צבע הנעל, עיצובה (כל עוד הוא איננו בוחר בעיצוב הפוגע במענה מקצועי נכון לרגליו). הנעל נבנית מהעורות ומחומרים איכותיים ביותר וטכנולוגיית איסוף הנתונים לבניית הנעליים היא מהמתקדמות בעולם. ביצירת נעליים בבניה אישית כמו בהשבחת נעליים, מתנהל תהליך בקרה מוקפד. הלקוח מוזמן לפגישת מדידה והתאמה לאחר יצירת הנעל, ומוזמן לבקרה חוזרת ונשנית לאורך הזמן לבדיקת השפעת הנעליים, ושמירה על איזונם.

ב. נעלי נוחות שעברו השבחה – נעליים שעברו שינויים להתאמה אישית. השבחת נעליים משמעותה שינוי ושדרוג נעל נוחות לכף רגלו של הלקוח.

כל כף רגל ייחודית. תכופות בבואנו לרכוש נעליים אנו מתפשרים על נוחות ברגל אחת לטובת זוגתה. קיימים הבדלים המפריעים בין שתי כפות הרגליים, ותכופות עולה הצורך להוסיף מעבר לקיים בנעל מדף ליצירת מענה נכון עבור דרישות הלקוח. התהליך מושלם בתוספת מדרסים המותאמים אישית אף הם.

מספר דוגמאות לשדרוגים אפשריים בהשבחת נעליים: חיזוקים, הקשחות, הגבהות – סמויות או גלויות – הרחבת נעליים, רוקר, שינוי אופן סגירת הנעל ועוד. בסניפי אבידור המרכזיים עומלים רבות לשילוב פתרונות אורטופדיים אלו עם אסטטיקה ומפיצים את הבשורה לכלל הרשת.

במקרים אלו בא לידי ביטוי יתרונה של רשת אבידור המשדרגת ומשביחה נעלי נוחות בהתבססה על טכנולוגיות חדשות. מומחי הרשת נדרשים להשתתף בכנסים ברחבי העולם על מנת לשמור על מגע עם הטכנולוגיות המשתנות ועם הטרנדים המתפתחים בעולם האורתופדיה בחיפוש תמידי אחר דרכים לפתח ולהתפתח לטובת קהל לקוחותיה.

פוסטים אחרונים