סניפיםטלפון
מדרסי ספורט

מדרסי ספורט

מותאמים אישית, מדויקים, מונעים פציעות ומרימים את רף הביצועים. מדרסי אבידור לענפי הספורט השונים הם הפתרון המושלם עבורכם.

מדרסי ספורט מותאמים באופן מיוחד וממוקד על פי ענף הספורט וצרכיו, אך בראש ובראשונה הם יותאמו לספורטאי ולכפות רגליו.

קיים הבדל משמעותי בין תפקודו של הגוף במהלך פעילות ספורטיבית, לתפקודו במהלך פעילות שגרתית. פעולות כמו ריצה, קפיצה ודיווש, חושפות את מערכת השלד והשרירים ללחצים גדולים פי כמה מאלו המופעלים על הגוף במהלך פעילות שגרתית, ולכן מצריכות תמיכה מיוחדת ובלימה מוגברת. 

חשוב לדעת

בזמן הליכה או ריצה, משקל גופינו מכפיל את עצמו פי שניים עד פי שש (תלוי במהירות) והעומסים להם נתונות כפות הרגליים הינם עצומים ויכולים להגיע לכ-117 טונות לקילומטר, תלוי בקצב הריצה ובמשקל הספורטאי. זאת הסיבה שספורטאים חובבים ומקצועיים כאחד זקוקים למדרסים מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור תחום העיסוק שלהם.

מה אנו מציעים?

מגוון מדרסי ספורט ייעודיים, שנועדו לספק תמיכה מושלמת לעוסקים בענפי הספורט השונים. כל אחד מהמדרסים תוכנן בהתאם לדפוסי התנועה המאפיינים ענף ספורט מסוים: טניס, אירובי, כדורעף, כדורסל, כדוריד, כדורגל, ריצה והליכה, דבר המתבטא במבנה המדרס, בחומרים המרכיבים אותו, במשקלו ובמידת קשיחותו וגמישותו.

למה זה חשוב לך?

באמצעות מדרסי הספורט של אבידור ניתן למנוע גרימת נזק לגוף ופציעות בעת פעילות גופנית, וזאת  משום שהמבנה המותאם של מדרסי הספורט מעודד את התנועתיות הטבעית מצד אחד, ומונע את  התנועתיות הלקויה והמסוכנת לגוף מצד שני.

ממה עשויים המדרסים?

כדי להבטיח לעוסקים בספורט נוחות מירבית במהלך הפעילות הגופנית, מיוצרים מדרסי הספורט של אבידור מחומרים מיוחדים. חומרים אלו משמשים כבולמי זעזועים וכסופגי זיעה, ובכך מגנים על מערכת השלד והשרירים מפני פגיעות ומונעים אי-נוחות הפוגעת בביצועים הספורטיביים. כמובן, כמו כל המדרסים של רשת אבידור, מיוצרים מדרסי הספורט לאחר מיפוי מדויק של כף רגלו של הלקוח, ובהתאמה מיוחדת ואישית.

התאמת המדרסים לעוסק בפעילות ספורטיבית

כחלק מתהליך התאמת המדרסים, באבידור ניתן לבצע בדיקת הליכה אשר מפוענחת על ידי פרופסור להנדסה ביו-מכאנית - פרופסור איילון. בדיקת ההליכה לניתוח תבנית הליכה ולפילוג לחצים, תסייע לאבחון המדויק והנכון ביותר בהתאמת המדרס.

לסיכום, מדרסי ספורט של רשת אבידור הינם הפתרון המושלם לספורטאי המקצועי או החובב שרוצה להפחית את הסיכון לפציעות ולהעצים את ביצועיו הספורטיביים. הם מונעים כאב ונזק, מגבירים את הנוחות וההנאה מהפעילות הגופנית, וכתוצאה משני אלו - משפרים את הישגיו של הספורטאי.