מדרסים ביומכניים

דורבן העקב - טיפול ומניעה

מדרסים ביומכניים – כל המידע

מדרסים קשיחים העשויים מגרפיט או מפלסטיק והמכוסים בשכבות של חומרים בולמי זעזועים רכים. כשבונים מדרסים ביומכניים מביאים בחשבון את הכוחות המופעלים על גוף האדם ועל כפות הרגליים בעת הליכה, ריצה או עמידה.

מדרסים אלו מיועדים ליצור מנח ספציפי עבור כף הרגל בהתאם לדרישות המטפל עבור הלקוח, ולתת תמיכה אליה הרגל מתרגלת (בניגוד למדרסים רכים בהם המדרס מושפע מדריכת הלקוח.) המדרסים הביומכניים מתאימים לאנשים העומדים רבות, לאנשים עם בעיות הנובעות מיציבה לא נכונה והסובלים מכאבי עקב, דורבן, כאבי קרסול, ברכיים, ירכיים, גב, וכדומה ובעלי פלטפוס וקריסת קשת. ספורטאים רבים משתמשים במדרסים אלו לתמיכה משמעותית בקשת בפעילות ספורט אינטנסיבית להגנה מפני שברי מאמץ, נקעים ועוד.

באופן טבעי ולאחר בדיקות מעבדה, לעיתים נמליץ ללקוחותינו – נוסף על הזמנת המדרס , גם על נעליים אורטופדיות מיוחדות להשלמת הטיפול.

מעצם היותם קשיחים ועמידים לעומסים גבוהים, הם מומלצים אף לכבדי משקל. תקופת האחריות על מדרסים אלו ארוכה ממדרסים רכים ועומדת על 3 שנים. לשימוש ולעומסים המופעלים על המדרסים הביומכניים השפעה ישירה על אורך חיי המדרסים. לדוגמא, אצל ספורטאי הם ישחקו מהר יותר מאשר אצל אדם העובד בישיבה היות והשימוש בהם אינטנסיבי יותר.

במידה ואתם חשים בכאבים או במידה וידועה היסטוריה של כאבי רגליים, כאבי קרסול, כאבי גב או כאבי ברכיים, הכנסו לאחד מסניפי אבידור ונשמח להתחיל במלאכת הטיפול בשורש הכאב.

פוסטים אחרונים