כאבי רגליים

דף הבית » כאבי רגליים » כאבי רגליים
כאבי-רגליים

האם ניסיתם להקל על עצמכם? האם ניסיתם למצוא פתרון?

מאת: עטי שפיגל

כמה פעמים ביום אמרתם לעצמכם: “כואבות לי הרגליים”. האם אתם מודעים לסיבה? הבעיות השכיחות במערכת השלד קשורות לעייפות החומר. ההתפתחות הטכנולוגית גרמה למערכת השלד להתנוון כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית: משימוש במכונית, במעלית, במשטחי דריכה קשים ובדרגנועים. אורח החיים בעולם המערבי גרם לאנשים להיות שמנים יותר, דבר המשפיע על נערכת השלד. יש גם שינויים במבנהכפות הרגליים מסיבות גנטיות – תורשתיות.

השאירו פרטים וקבלו פגישה מקצועית ללא עלות!

תמר אגסי, בת 90, ספרה על הקשיים שהיו לה ועל הפתרון שנמצא. היא התייעצה עם מומחים שונים, לא התייאשה ולא הרפתה, עד שמצאה את הפתרון. בשנות השבעים לחייה היא התחילה לסבול מכאבים חזקים בכפות הרגליים. הכאבים העזים הביאו אותה למצב בו היא כבר לא יכלה לדרוך על כפות הרגליים וללכת. היא פנתה לרופאים אך לא נמצא לה הטיפול או האביזר שיקל עליה ויאפשר לה ללכת. פרופ’ שטיין הפנה אותה לרן אבידור במרכז הבריאותי לרגל ולגב בתל-אביב. האבחנה הייתה התבלות כף הרגל והתרוקנות כריות כף הרגל משומנים. רן אבידור הרגיע אותה שיש פתרון ועודד אותה בהבטיחו שהיא תוכל ללכת. נבנו עבורה מדרסים מיוחדים ואף הותאמה לה נעל מיוחדת. מרגע שהותאמו לה הנעלים המיוחדות היא חזרה שוב ללכת.

מאז, במשך 15 שנה, נמצאת תמר אגסי בטיפולו ובהשגחתו של רן אבידור. מאז שנפתח הסניף בנתניה, ברחוב שטמפפר 19, היא אינה צריכה לנסוע יותר לתל-אביב בכל פעם שעליה להחליף נעל או סנדל.

השאירו פרטים וקבלו פגישה מקצועית ללא עלות!

לקוח שמגיע עם הפנייה מרופא או באופן עצמאי מקבל יחס אישי, מקשיבים לבעיותיו, מתייחסים להפניית הרופא, בודקים את כפות רגליו במצב סטטי ובזמן בתנועה. הפתרון יהיה באמצעות מדרסים או נעליים מתאימות או אביזר אורטופדי. בביקורת נוספת בוחנים אם הפתרון עזר, נעשים שינויים במידת הצורך ומזמינים למעקב נוסף.

תמר אגסי היא אימא שלי ואני יכולה להעיד ממקור ראשון שהמרכז הבריאותי לרגל ולגב הקל עליה, מצא לה את הפתרון לכאבי הרגליים והחזיר אותה ללכת.

יש לכם כאבים ברגל? כדי שתקראו את המאמר על דורבן כף הרגל

פוסטים אחרונים