סניפיםטלפון
מדרסים בזיל הזול – חסרונות וסיכון

מדרסים מחיר – 5 דברים שאתם חייבים לדעת על מדרסים בזיל הזול

רשת האינטרנט מוצפת בפרסומים שונים ומשונים על מדרסים בעשרות שקלים בודדים, במבצעים של 1+1 וכיוצא באלו מטעם גורמים שונים. אם גם אתכם מעניין איך זה יכול להיות, אל תפספסו את הכתבה הזו.

בשנים האחרונות צצו בשוק המדרסים מי שמתיימרים לספק את "הדבר האמיתי" ומציגים מחיר מדרסים נמוך משמעותית. הם נוקבים בתג המחיר בראש חוצות בכדי למשוך קונים פוטנציאליים המעוניינים, כמו כולנו, לרכוש מוצר איכותי במחיר נמוך.

  1. מנסים לחסוך על חשבון הבריאות שלכם.

לשים תג מחיר מראש על פתרון בריאותי – מדרסים בהתאמה אישית – הוא עיוות ממדרגה ראשונה; דוגמה אחת מיני רבות הינה אנשים הסובלים מפלטפוס ונאלצים להתמודד עם מידע לא מדויק במקרה הטוב אשר אין בכוחו לסייע להם. במחיר המדובר תקבלו רפידות (ספידות), לא מדרסים.

רפידות הן מוצר מדף שאינו בהתאמה אישית. במקרה הטוב הן מסייעות לשיפור התחושה בנעל. אבל רפידות אינן עונות במדויק על הצורך הבריאותי, שכן אינן מותאמות באופן מושלם לכפות הרגליים שלכם.

מדרסים בהתאמה אישית, לעומתן, הם אביזר אורטופדי שמותאם אנטומית בדיוק למבנה כף הרגל (כל כף רגל בנפרד, שכן אין שתי כפות רגליים זהות), ובכך מפזרים נכון את המשקל והלחץ המופעלים על כפות הרגליים ותורמים ליציבה נכונה. חשוב לזכור שכפות הרגליים הן הבסיס ל"מנוף", שהוא בעצם הגוף שלנו. כאשר הבסיס לא יציב, הגוף שלנו לא מתפקד נכון מבחינה ביו-מכאנית ויופיעו כאבים. מדרסים איכותיים בהתאמה אישית מספקים לכך מענה. רפידות במחיר מוזל עלולות לסכן את הבריאות שלכם! 

  1. מכון אורטופדי או איש מכירות?

ההתייחסות למוצר זה כ"מדרסים מחיר", קרי, הרצון בקבלת שורת מחיר תוך קבלת החלטה ללכת על המחיר הזול ביותר הינה שגויה מן השורש.
למעשה, מי שמתיימר למשוך אתכם באמצעות מחיר זול הוא איש מכירות. איש המכירות הזה יציע לכם "מדרסים" במחיר פיצוץ, ימשוך אתכם להגיע אליו לחנות ושם ינסה לשדרג ל"מדרסים" באלפי שקלים. זו מניפולציה שיווקית לכל דבר ועניין.

באבידור מדרסים אביזרים ונעלי נוחות - מכון אורטופדי מקצועי, אתם עוברים תהליך יסודי שבסופו יתאימו לכם אישית פתרון תנועה. אגב, לא תמיד מדובר במדרסים. לעיתים נעל טובה מספיקה בהחלט. לפעמים ניתוח התאמה בנעליים שלכם יעשה את העבודה.

במכון עובדים מומחים בהכוונת הליכה (אורטוטיסטים מקצועיים) שזוהי כל אומנותם – לתשאל ולבדוק אתכם כך שבסופו של דבר תצאו עם הפתרון המדויק עבורכם.

  1. על אמינות ומקצועיות לא מתפשרים!

האם מכון שמטרתו לתת מענה על צורך בריאותי ומושך את לקוחותיו באמצעות הצהרה שקרית הוא מכון ראוי? מכון שניתן לסמוך עליו? אתם בטוחים שאתם בידיים טובות? כנראה שלא. כשאתם סובלים מכאבים בכף הרגל, בקרסול, כאבי ברכיים או כאבי גב, אתם חייבים איש מקצוע שיספק מענה מדויק לבעיה. אורטוטיסט (מומחה בהכוונת הליכה) צריך לתשאל אתכם ביסודיות, לבדוק את מבנה כף הרגל, לעיין בהפניות הרפואיות, להבין את ההיסטוריה הרפואית שלכם. אחר כך עליו לבדוק את תבנית ההליכה שלכם ואת פיזור הלחצים המופעלים על כפות הרגליים. במעבדה ביו-מכאנית יש את כל הציוד הנדרש לשם כך. את כל המידע יש לעבד לכדי פתרון תנועה מתאים.

  1. נוחות באחריות

מכון אורטופדי שמכבד את עצמו כל כך בטוח בפתרון שהוא מספק, כך שאם אינכם מרוצים אתם מקבלים החזר כספי. למעשה האחריות היא בראש ובראשונה על הבריאות שלכם, וכדוגמה בולטת לכך ניתן להתייחס לכף הרגל הסוכרתית. ידעתם שטיפול לא נכון בכף רגל סוכרתית עלול להוביל לקטיעתה? בכף רגל סוכרתית, פיזור לחצים לא נכון עלול לגרום לכיבים (פצעים בכפות הרגליים). טיפול לא נכון בהם, באמצעות "מדרסים" לא מתאימים שלא מונעים באופן מספק את הפעלת הלחץ על אזור הכיב, עלול להוביל לקטיעת כף הרגל!

באבידור מקבלים גם החזר כספי במידה ולא מרוצים מהפתרון המוצע – עד כדי כך אנחנו בטוחים ביכולת שלנו לעזור.

  1. אז למה מדרסים איכותיים בהתאמה אישית לא עולים שקלים בודדים?

מדרסים בהתאמה אישית הם התוצר הסופי של תהליך אבחון סדור ומקצועי. הם עשויים משילוב של חומרים התומכים בפונקציונאליות שלהם באזורים הרלוונטיים: בולמי זעזועים, מנדפי זיעה, חומרים רכים במקרה של דורבן למשל ועוד. הם צריכים להיות מדויקים ביותר, כך שהלחץ המופעל על האזורים השונים בכפות הרגליים יתפזר באופן אופטימאלי ותיווצר הקלה בכאב ואף מניעתו.

במקרים מסוימים כדאי שהמדרסים ישולבו בנעליים המתאימות ביותר לפתולוגיה.

והמחיר? המחיר הוא נגזרת של כל התהליך. קופות החולים, משרד הבריאות ולעיתים משרד הביטחון משתתפים בדרך כלל בסבסוד הפתרון. ולא פחות חשוב – האחריות ושמירת הפתרון לטווח הארוך – פתרון הנעלה מקצועי מגיע עם אחריות לאורך שנים.

אצלנו באבידור מעודדים צרכנות נבונה, ישנם מבצעים, ישנו מועדון לקוחות.

אבל בראש ובראשונה, כשללקוח כואב, אנו מתייחסים ברצינות ובמלוא המקצועיות למצוקתו ונעזרים בכל הכלים העומדים לרשותנו לספק עבורו את פתרון התנועה שהוא אכן צריך. פתרון אמיתי בהתאמה אישית – מדרסים, נעליים או שילוב שלהם.

ואנחנו מעסיקים מומחים בהכוונת הליכה כי אנחנו לא מתפשרים על מקצועיות ואיכות בשום אופן.

האחריות שלנו על המוצר מלווה בביקורות תקופתיות, בכדי לוודא שכשהחומר משתנה והרגל משתנה, יבוצעו ההתאמות הנדרשות גם בפתרון התנועה.

אנחנו לא עושים דילים על חשבון הבריאות שלכם. כי אז המחיר הוא יקר יותר מכל סכום כספי.

שלא יעבדו עליכם!

 

לכתבה של המועצה הישראלית לצרכנות בנושא מדרסים ב-99 ₪ לחצו כאן

לתחקיר מדרסים ששודר בערוץ 13, בתוכנית ברקוד, לחצו כאן

 

התוכן המופיע במאמר זה איננו מהווה עצה רפואית, חוות דעת רפואית או תחליף להתייעצות עם רופא מוסמך על בסיס אישי ופרטני. התוכן הינו תוכן שיווקי ומטרת התוכן לספק מידע כללי ולהרחיב את בסיס ומקור הידע והוא בשום פנים איננו תחליף לפנייה לגורם מקצועי מוסמך. התוכן מבטא דעה אישית של הכותב, יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת וכל המסתמך עליו לשם החלטה על טיפול רפואי כלשהוא עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.