מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

דף הבית » מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית
מדרסים בהתאמה אישית

מה הם מדרסים

מדרסים, בהגדרתם המקצועית, הינם רפידות מיוחדות אשר ממוקמות בתוך הנעליים, ומטרתן להפחית את העומסים הרבים שיש על כפות הרגליים שלנו ולסייע בבלימת זעזועים לטובת מניעת פגיעה באזורים מסוימים ברגל. אמנם, בהרבה מאוד נעליים יש כבר רפידה פנימית, אולם מכיוון שהיא לא מותאמת באופן אישי לכל אדם, לא תמיד היא מספיקה כדי לסייע בטיפול בליקויים אורטופדיים או במניעה שלהם. אחרי הכל, לכל אדם יש צורה שונה של כפות רגליים וליקויים אורטופדיים אחרים, ויותר מזה – כף רגלו הימנית של אותו אדם ממש שונה בתכלית מכף רגלו השמאלית. לכן, אם מעוניינים להגן על כף הרגל בצורה האופטימלית, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות רכישה של מדרסים בהתאמה אישית לכפות הרגליים שלכם.

כיצד מדרסים בהתאמה אישית מגנים על כפות הרגליים שלנו?

כפות הרגליים נושאות את כל כובד משקלנו במשך כל שעות היום, במיוחד אם אנחנו עומדים עליהן במשך שעות, הולכים הרבה וכמובן אם אנחנו רצים ו/או קופצים. במצבים של עומס כל כך גדול על כפות הרגליים מוטל התפקיד של שמירה על איזון ויציבות, כשפעולות אלה מזעזעות את המבנה הקיים ויכולות לפגוע ברקמות חיבור, שרירים ועצבים. כשיש מדרסים שמותאמים אישית לכפות הרגליים בתוך הנעליים, הם מאזנים את המשקל שמופעל על כפות הרגליים גם במצב עמידה וגם במצב של הליכה, ריצה או קפיצה. בנוסף, המדרסים מהווים בולמי זעזועים מצוינים ומונעים מצב שבו אזורים מסוימים בכף הרגל סופגים זעזועים חוזרים ונשנים. כמו כן, בזכות העובדה שהם מותאמים באופן אישי לכפות הרגליים, הרי שהם מספקים תמיכה מירבית לכף הרגל גם כשישנם ליקויים מבניים כגון פלטפוס, עצם בולטת ואחרים.

מי זקוק למדרסים בהתאמה אישית?

אם אתם משתייכים לאחת או יותר מהקבוצות האלה – סביר מאוד להניח שמדרסים בהתאמה אישית ישפרו את איכות חייכם:

  • אנשים הסובלים מכאבים ברגליים בשל בעיה מבנית / תפקודית בכפות הרגליים.
  • אנשים שיש להם מבנה שונה של כף הרגל כגון פלטפוס, קשת גבוהה וכד’, שגורם לכאבים או חוסר נוחות.
  • אנשים בעלי שינוי מבני קל בכפות הרגליים שאולי לא מפריע להם כרגע, אולם עלול לגרום לנזקים בהמשך בגלל אורח החיים שלהם שכולל עמידה ממושכת, פעולות ספורטיביות וכד’.
  • אנשים החשים עייפות ו/או חוסר נוחות בכפות הרגליים וזקוקים לבולמי זעזועים משמעותיים יותר מאלה הקיימים ברפידות הסטנדרטיות הקיימות בנעליים.

איך מתאימים מדרסים?

התאמת מדרסים לכפות הרגליים יכולה להתבצע בשתי אפשרויות עיקריות:

  • הליכה וריצה על הליכון מיוחד שיש לו חיישנים שמזהים את מידת הלחץ שמפעיל כל אזור בכף הרגל כמו גם ליקויים מבניים.
  • הטבעה של כפות הרגליים במשטח פולימרי מיוחד וייצור של המדרסים על פי ההטבעה ובדיקות מעבדה ייעודיות.

אנחנו באבידור מדרסים מבצעים התאמת מדרסים מתקדמת באמצעות הכפפה הפולימרית – כפפה המולבשת על כפות הרגליים ומעוצבת על פיהן. בזכות העובדה שהיא לא מספקת מידע רק על מתאר כפות הרגליים, אלא גם על הצורה, הנפח, ההיקפים, הגודל והרוחב, לרבות ליקויים מבניים לא סטנדרטיים. בשילוב של בדיקות מעבדה ייעודיות, המדרסים שלנו מיוצרים באופן מדויק על פי צורת הכפפות וכך מתאימים במדויק לכפות הרגליים. התוצאה: מדרסים בהתאמה אישית שמסייעים למגוון בעיות אורטופדיות, בולמים זעזועים ומספקים תמיכה מירבית ומיטבית לרגליים, לברכיים ולגב.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור להתאמת מדרסים –
צרו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
פוסטים אחרונים