פיזיו קיו

פיזיו-קי

דף הבית » אבידור מדיקל » פיזיו-קי
פיזיו-קי-300x169

פיזיו-קי – הדרך החדשנית לשלוט בכאב

טכנולוגיית ההקלה בכאב – הפיתוח החדשני בעולם!

הפיזיו-קי החדש מאפשר טיפול יעיל בכאב, הפעלה פשוטה ונוחה והכי חשוב – תוצאות מהירות! בין אם מדובר בטיפול בכאב חד או בטיפול בכאבים כרוניים מתמשכים – בשני המקרים הפיזיו-קי מחולל קסמים, פשוט כך.

איך זה עובד?

הפיזיו-קי משתמש בתנודות (אימפולסים) גבוהות ומבוקרות, ברמת דחיסות גבוהה, לשם גירוי עצבי העור, גירוי המבוסס על ביו-פידבק (היזון חוזר). הוא מפעיל את משככי הכאבים הטבעיים הנמצאים בגוף, שנועדו להקל על הכאב, ואת מנגנוני הוויסות העצמי של הגוף.

הוא מטפל ישירות בכאב וגם מפעיל את יכולת ההגנה הטבעית של הגוף. ההשפעה הזו מושגת באמצעות גירוי אזורי הרפלקסים בגוף ונקודות אקופונקטורה על העור. כל טיפול בהקלת כאב הנעזר בפיזיו-קי הוא יעיל במיוחד, מתבסס על טכנולוגיה רפואית שאינה פולשנית. הטכנולוגיה מאפשרת את גירוי מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ואין לה שום תופעות לוואי.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות!

העיקרון הטכני

הפיזיו-קי מתבסס על עיקרון מוכח מחקרית של טיפול בכאב. המכשיר משחרר גירוי על פני העור. תגובת הגוף נמדדת ע”י המכשיר תוך שבריר שנייה. השינויים הנמדדים מעצבים את הגירוי הבא שהמכשיר משחרר על העור. בדרך זו נוצר מעגל של ביו-פידבק (היזון חוזר) שחוזר על עצמו אלפי פעמים בכל שנייה.

 

המכשיר מעוצב ומיוצר בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר של עיצוב וייצור ציוד רפואי המקובלים בגרמניה. הוא בשימוש מזה מספר שנים והצטבר מידע רב ומשמעותי על חוויית המשתמש.

משתמשי הפיזיו-קי

אלפי רופאים ומטפלים בבתי חולים ובמרפאות פרטיות בעולם משתמשים בפיזיו-קי. הטיפול באמצעותו הפך להיות נפוץ בעיקר בעולם הספורט התחרותי. מספר קבוצות לאומיות וספורטאים מקצועיים ביותר מ-20 תחומי ספורט משתמשים במכשיר בכדי להחלים ולהתאושש.

בזמנים אלה, הטיפול באמצעות הפיזיו-קי קיים לרווחת באי הסניפים המרכזיים של רשת אבידור.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות!

פוסטים אחרונים