למה חשוב לטפל בכאבי גב תחתון?

דף הבית » כאבי גב » למה חשוב לטפל בכאבי גב תחתון?
למה-חשוב-לטפל-בכאבי-גב-תחתון

הידעת? כ-80% מהאנשים יסבלו מכאבי גב תחתון במהלך חייהם. מדוע מדובר בבעיה כה נפוצה? כיצד ניתן למנוע אותה? ומדוע חשוב להקדים תרופה למכה? כל הפרטים לפניכם.

כאבים בג התחתון זו בעיה נפוצה אשר רבים סובלים ממנה. מדוע? המיקום כאן משחק תפקיד מרכזי. היות והגב התחתון תומך באחוז גדול ממשקלו של הגוף, סביר כי מתישהו הוא ישלם את המחיר, לפחות אצל רוב האנשים, ואנו נחווה כאבים חדים או עמומים, דקירות או נפיחות. לעיתים הכאבים יופיעו באופן פתאומי ולעיתים יתפתחו בהדרגתיות תוך שהם מלווים אותנו לפרקי זמן שונים.

החיפזון מהשטן… לא במקרה הזה

למרות שמדובר בתופעה יחסית די נפוצה, בכאבי גב תחתון חשוב לטפל ויפה שעה אחת קודם על מנת שהכאבים לא יקרינו למקומות נוספים בגוף כמו למשל לעכוז או לאזור האגן והירכיים וכדי למנוע נזקים יותר גדולים בעתיד. כמו כן כדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם כדי למנוע בעיות עתידיות בגיל יותר מבוגר, כמו למשל פריצת דיסק עם הסתיידות, בעיה אשר אופיינית לאוכלוסיות מבוגרות ומהווה סימן לכך שמדובר היה בתהליך ממושך אשר התפתח והחמיר בהדרגתיות עם השנים.

השאירו פרטים וקבלו פגישה מקצועית ללא עלות!

דרכי הטיפול בכאבים

רבים האנשים אשר מאמינים כי במקרים של כאבים בגב התחתון מנוחה היא התרופה הטובה ביותר. אולם בדומה לדלקת בגיד אכילס, גם כאן ההמלצה היא דווקא הפוכה ויש לבצע פעילות גופנית מתונה כמו הליכה או שחייה, כמובן בהתאם לעוצמתם של הכאבים ולרמת מסוגלותו של הגוף. עם זאת כן יש להימנע מפעילות מאומצת או מהרמת משאות כבדים. דרכי טיפול נוספות בכאבים הן על ידי נטילת תרופות, חימום מקומי, עיסוי רפואי, פיזיותרפיה, טיפולים מתחום הרפואה המשלימה ושימוש במידרסים.

מדרסים – גם פתרון מאוד מועיל

שימוש במידרסים מאפשר להקדים תרופה למכה ולא פעם הם גם מאוד יכולים לעזור בטיפול. מדובר בפתרון המתאים באופן אישי לכפות הרגליים ולכן באמצעותם ניתן להימנע ולמנוע בעיות אורתופדיות מסוגים שונים. למדרס יש סגולות רבות הוא מייצב את הרגל במנח הנכון בתוך הנעל ובכך מתייחס למבנה כף הרגל הייחודי לכל אחד ואחת. בעזרת שימוש במדרס ניתן לפזר את הלחצים על כפות הרגליים בצורה שווה וכך להפחית את הלחצים המופעלים על הגב בעת ההליכה, העמידה, במהלך ישיבה ממושכת או לחלופין, במהלך ביצוע פעילות גופנית.

אבידור – מדרסים, אביזרים ונעלי נוחות

אנו באבידור מתמחים במתן פתרונות הליכה מותאמים אישית היות ומודעים כי אביזרים אורתופדיים כמו מדרס, יעילים הרבה יותר כאשר הם מותאמים למבנה כף הרגל. כדי לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר אנו נעשה שימוש באמצעים מתקדמים ונבצע בדיקה המאפשרת רמת דיוק גבוהה ביותר. השימוש במדרסים מתאים הן לסובלים מבעיות אורתופדיות, הן לספורטאים, הן לחולי סוכרת והן לכל מי שרוצה לשפר את מידת הנוחות שלו על בסיס יומיומי ולהימנע מכאבים מיותרים בעתיד. מלבד מדרסים גם נעלי המותג Joya מהוות פתרון יעיל לבעיות גב, היות ומדובר בנעלי נוחות רכות המציעות חווית הליכה ייחודית.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר וצוות המומחים של אבידור ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות הגב מהן אתם סובלים.

סובלים מכאבי ברכיים, כאבי גב או כאבי רגליים וגרים בצפון? בקרו אותנו בסניף חיפה ונשמח לסייע בהקלה בכאבים.
גרים בדרום הארץ? בקרו אותנו בסניף באר שבע או באחד מסניפי אשקלון 

השאירו פרטים וקבלו פגישה מקצועית ללא עלות!

פוסטים אחרונים