מדרסים לנעליים

מדרסים-כאמצעי-להפחתת-פציעות-2

מדרסים לנעליים נחשבו בעבר כמוצר המיועד שרק אנשים מבוגרים שסבלו מכאבי גב או ברכיים, אולם כיום כמעט כל אדם משתמש בו. אין אנו מדברים על זוג המדרסים שאנו מקבלים כאשר אנחנו קונים זוג נעליים חדש. מדרסים אלו אינם מותאמים אישית ע”י איש מקצוע. הם אינם מיועדים למטרות ספציפיות ואינם נותנים פתרון לבעיות. ישנם סוגים שונים של מדרסים לנעליים עם מטרות שונות אבל מטרת העל שלהם היא לעזור לכם למנוע כאבים ולטפל בגוף שלכם בצורה הטובה ביותר. עוזר לכם לאזן את הגוף, המשקל והלחץ על כפות הרגליים.

סוגי מדרסים לנעליים

ישנם כמה סוגי מדרסים ולכל אחד מהם מטרה משל עצמו. לדוגמא מדרסים ביו- מכניים נועדו לקבע את הרגל שלנו והם מיועדים לאנשים שזקוקים לעזרה עם היציבה שלהם או לעזרה במניעת כאבים. המדרס עשוי מחומרים קשיחים. ישנם מדרסים המיועדים לאנשים שעושים ספורט או לאצנים ומטרתם לעזור להם באימונים. אנשים שסובלים מדורבן מכירים את הכאבים הקשים והלא נעימים והם יכולים להגיע להקלה בכאבים באמצעות מדרס ייעודי שבעיקר עוזר לשחרר את הלחץ מהעקב ומספק תמיכה ברצועה. מדרסי שעם שמיועדים לחולי סכרת והם סופגים זיעה, רכים ועוזרים במניעת היווצרות כיבים ופצעים ברגלים.

כיצד מתאימים את המדרס הכי נכון?

כאשר תגיעו אלינו לסניף, יקבל את פניכם המומחה שלנו. תחילה הוא יישאל אתכם כמה שאלות כדי לדעת כמה שיותר על מצבכם הרפואי ועל המטרה שלכם ולאחר מכן הוא יבדוק את כף הרגל שלכם. ישנם מספר דרכים להתאים את המדרס. הראשונה היא ייצוק גבס או הטבעה של הרגל שלנו בספוג מיוחד והשיטה האחרונה היא חיישנים מיוחדים שמעבדים את הנתונים בתוכנה ממוחשבת וזו מעבירה את הנתונים לאיש המקצוע שלנו והוא מנתח אותם ומתאים לך את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

לסיום זכרו שכאשר אתם בוחרים היכן לקנות את המדרס זכרו לבחור את זה שנותן לכם את המוצר הטוב ביותר בעלות שתתאים לכיסכם. מקום שעושה זאת מספיק זמן כדי לדעת בדיוק מה נכון לכם ומקום כף רגלכם נמצאת אצלו במקום הראשון

פוסטים אחרונים