סניפיםטלפון
הספורטאים שלנו

איתי מגידי

שלום,

שמי איתי מגידי וריצה הינה חלק בלתי נפרד מחיי.

במרוצת השנים העיסוק באתלטיקה קלה הפך מתחביב למקצוע, והקריירה שכללה אליפויות עולם ושיאים לאומיים פרצה גבולות אל תחרויות בינלאומיות, לימודים בחו"ל על מלגת ספורט, וגולת הכותרת: ייצוג במשחקים האולימפיים באולימפיאדת בייג'ינג 2008. כאתלט שמנסה לבדוק את גבולותיו ולשבור שיאים, חוויתי פציעות כאלו ואחרות במהלך הקריירה.

הדיוק שנדרש מאתלט הן מבחינת הטכניקה, והן מבחינת כוח וחוזק יכולה להבדיל בין מדליה לניתוח. חלק מהתחזוק השוטף של רגליי היה, כבר בראשית הדרך, היצמדות למדרסים. נעלי ריצה של נייקי התחלפו אחת לחודשיים-שלושה עקב בלאי וקילומטראז' גבוה, אך המדרס אחת לשנה.

ניסיונות של מדרסים שונים לא צלחו, ופציעות חזרו ונשנו ללא מענה אמיתי, עד לפגישה עם פרופ' משה איילון, מומחה לביומכניקה ומנהל המעבדה לביומכניקה בוינגייט. הפגישה עם פרופ' איילון נערכה לאחר פציעות טורדניות בגפה התחתונה הימנית (ברך וירך), שבגינה נהרסה ההופעה האולימפית בבייג'ינג.

הפגישה כללה סדרה של בדיקות, והדו"ח סיכם, כי מעבר לתרגילי חיזוק, יש צורך במדרסים חדשים ומותאמים. הופניתי לרן ברשת אבידור, וקיבלתי שירות מעולה ומדרסים שהוכנו בדיוק על פיי המלצותיו של פרופ' איילון.

שיתוף הפעולה בין הועד האולימפי לאבידור מדרסים נתן לספורטאים מענה מושלם הן ברמת המוצר, והן ברמת השירות. עם המדרס של אבידור, האופטימיות לגבי הופעה מוצלחת באולימפיאדת לונדון מקבלת חיזוק משמעותי.

המון המון תודה!

שלכם,

איתי מגידי.

03/02/2010